Repríza ČSMT 2016 dnes na Primě!

csmt2016prima

Šestá řada nejúspěšnější talentové show se začíná vysílat 19. ledna. Do poroty zasedne tradiční kat Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař a slovenská herečka Diana Mórová. Diváci se mohou rovněž těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici Junior a Marcel – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. ČSMT se natáčí pod režijní taktovkou Jeffo Minaříka.Všechny epizody ČSMT 2016 každý čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Castingy šestého ročníku ČSMT probíhaly v roce 2016 ve slovenských i českých městech. Do divadla postoupilo okolo 200 soutěžících. Natáčení trvalo 7 dní 12 hodin denně a každý den se vystřídalo okolo 30 účinkujících. Na průběhu natáčení se podílelo více než 200 členů štábu. Pro tuto sérii byla vytvořena ojedinělá scéna. Studio se stavělo 6 dní a jeho realizace se účastnilo na 53 lidí. Poprvé byla postavena scéna v největším slovenském filmovém ateliéru na Kolibě. Celá scéna je zabalená do černých videoled animovaných opon s rozlohou 824 m². Použito bylo 475 m traverzových konstrukcí, 95 závěsných bodů, 219 kusů světel a 220 modrých neónových trubic. Pódium má rozlohu 210 m² a tribuna je s kapacitou 350 míst.

Diváci se mohou těšit na zajímavé vystoupení i dojemné příběhy. Už v prvním dílu se objeví např. mladý Rom Marek Pačan, který vyrůstal v romské osadě, ale odjel do Londýna a zapracoval na sobě. Dojme svým zpěvem porotu? A jak zaboduje pouliční zpěvačka s neskutečně žárlivým přítelem, který ji do Talentu sám přihlásil? Hudbě se začala věnovat, když ji opustila první láska kvůli malým prsům. Kromě dobrých zpěváků a tance se můžete těšit také na netradiční talenty – adrenalinovou jízdu na trojkole, skákání přes švihadlo, basketbalové kreace, vrhání nožů, mentalistu, tanec na vozíčkách, malování světlem, loutkové divadlo nohama, skvělý stand-up a další. Nejvíce přišlo tradičně zpěváků a nejčastěji zpívanou písní se stalo Hello od Adele. Přihlásili se opět také soutěžící ze zahraničí – kromě Čechů a Slováků přivítáme Maďary, Poláky, Ukrajince, Němce, Američany, Francouze, ale i účastníky z Asie. Nebude chybět zase Pátrovič?

Napsat komentář