Moderátoři show Česko Slovensko má talent

Duo Junior a Marcel patří mezi slovenskou moderátorskou špičku. Spolu začali moderovat v roce 2009 Odpolední show a později vytvořili relaci Ranní show s Juniorom a Marcelom. Junior a Marcel jsou také moderátoři druhého nejposlouchanějšího komerčního rádia na Slovensku. Dvojice moderovala i Miss Universe. Oblíbení komici navíc společně moderují zábavný pořad Nikdo není dokonalý. V této sekci naleznete jejich profily, kde můžete moderátory ohodnotit pomocí tlačítek "Líbí" či "Nelíbí".

Milan Junior Zimnýkoval

junior

Milan Junior Zimnýkoval (1978, Snina) odstartoval svou kariéru ve studentském rádiu během vysoké školy v Prešově, kde studoval dějepis a anglický jazyk. Přes různá rádia se dostal až před kameru ve veřejnoprávní televizi. Na TV JOJ začal moderovat v roce 2012 noční show pořadu Hotel Paradise. Je ženatý a má jedno dítě.

Zobrazit profil »

Marcel Forgáč

marcel

Marcel Forgáč (1971, Kežmarok) moderuje od roku 1994 a nejprve začínal v rádiu. Během 21leté moderátorské praxe se podílel na množství zábavných, sportovních a komerčních akcí. V roce 2002 dokonce moderoval přivítání zlatých slovenských mistrů světa v hokeji a několikrát se také představil v pozici moderátora Miss Universe. Dále patřil k oblíbeným glosátorům z úspěšné […]

Zobrazit profil »