Popis show

csmt-porota

Česko Slovensko má talent je česko-slovenská verze největšího světového pojmu pro televizní zábavnou show – Got Talent. Nejuniverzálnější světová talentová show nabízí šance každému, bez ohledu na typ talentu – tanec, zpěv, akrobace, kaskadéři, komedianti, recitátoři. V Česko Slovensko má talent mohou soutěžit všichni bez ohledu na věk – děti, teenageři, dospělí, dokonce důchodci. Překážkou při hledání toho největšího talentu nejsou ani hranice. V show Česko Slovensko má talent mohou zabojovat i talenty ze zahraničí.

Všichni jsou měření jenom jediným metrem: kvalitou předvedeného talentu a získáním sympatií porotců a publika. Pátou sérii talentové show budou uvádět na Slovensku ostřílení moderátoři Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč, kteří jsou zárukou výborné zábavy.

O osudu soutěžících bude rozhodovat čtyřčlenná porota ve složení Lucie Bílá, Jakub Prachař a Jaroslav Slávik a Diana Mórová. V castingových kolech má nyní nově každý z porotců možnost poslat jedno vystoupení přímo do živých kol a to pomocí tzv. zlatého bzučáku.