Aktuality

Repríza ČSMT 2016 dnes na Primě!

csmt2016prima

Šestá řada nejúspěšnější talentové show se začíná vysílat 19. ledna. Do poroty zasedne tradiční kat Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař a slovenská herečka Diana Mórová. Diváci se mohou rovněž těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici Junior a Marcel – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. ČSMT se natáčí pod režijní taktovkou Jeffo Minaříka.

Číst celé »

Repríza šesté série Česko Slovensko má talent od ledna na Primě

talent16-8-750x290

Poslední ročník show Česko Slovensko má talent nevysílala v Česku TV Prima jako doposud, ale nová televize JOJ family, která je českou odnoží slovenské TV JOJ, která pořad produkuje. Show skončila, vítěze šesté řady už známe. TV Prima se však rozhodla českým divákům nabídnout reprízu této série.

Číst celé »

Vítězem šestého Talentu se staly Act4Slovakia!

talentvitez2

Šestý ročník show Česko Slovensko má talent včera na TV JOJ a české Joj family vyvrcholila napínavým a velkolepým finále, ve kterém mohli diváci zhlédnout 10 různorodých vystoupení. Hlasy diváků mezi tři nejlepší rozhodnutí poslali světové mistryně z Act4Slovakia, skupinu Tumar a zpěváka Martina Vetráka. Na třetím místě skončili Tumar.

Číst celé »

PŘEHLED: Toto je finálová desítka! Komu fandíte?

talent12

Včera proběhlo druhé semifinále letošního ročníku Talentu. A to znamená jediné! Nyní známe kompletní finálovou sestavu, na kterou se můžete těšit již tuto neděli! Kdo může vyhrát šestou sérii show Česko Slovensko má talent? Přehled finalistů + jejich dosavadní videa naleznete v příspěvku.

Číst celé »