1. epizoda (5.9.2016)

Vrhač nožů předvedl své umění. Asistentka byla celou dobu v naprostém klidu

1epizoda2016 (1)

Následující dvojice do Talentu přicestovala až z dalekého Ruska. Přišla předvést staré dobré umění vrhání nožů. I moderátoři se ihned strachovali o šarmantní asistentku Táničku. Zbytečně. 47-letý Igor má s vrháním nožů dostatečné zkušenosti a prý zatím ještě nikdy své pomocnici neublížil. Podařilo se mu předvést bezchybné vystoupení ze kterého všem přítomným naskakovala husí kůže. Táňa neměla ani jednu vteřinu obavy. Celý čas se usmívala a to i když byla schovaná z aplátnem, do kterého Igor vrhal nože na slepo. Jakub Prachař v jejich vystoupení našel příběh. Prý je to o muži, který chce zabít svoji ženu. Vždy když však hodí nůž slituje se a naschvál se netrefí.

Číst celé »

Z ulice do televize! Tato zpěvačka vás okouzlí svou originální barvou hlasu

1epizoda2016 (6)

Tereza přicestovala na casting do Česko Slovensko má talent z Prahy. Při studiu si přivydělává s kytarou a zpěvem v ulicích hlavního města. „Hrát na ulici není pro kazdého. Je to svobodný život, který nemůže žít každý. Může se stát, že přijdou policajti a vyhodí vás otamtud, ale musíte mít koula na to, aby jste tam seděli. Už na základní škole mi říkali, že jsem bohém,“ prozradila. Podle Lucky Bílé má Terezka nejen talent, ale i originální a neopakovatelnou barvu hlasu.

Číst celé »

Umí zpívat i rapovat. Marek vylezl na porotcovský stůl a udělal pořádnou show!

1epizoda2016 (10)

Marek Pačan má 22 let a vyrůstal v malé vesnici u Spišské Nové Vsi. Momentálně žije v zahraničí a do Česko Slovensko má talent přišel předvést svoji lásku k hudbě. Podle jeho vlastních slov vyrůstal jako muzikant a také tvrdí, že jedna hvězda by neměla koukat na jinou. Svým vystoupením si získal publikum i porotu. Nejvíc se zalíbil jakubu prachařovi, který se okamžitě vyhlásil za jeho prvního fanouška a požádal ho, aby jim předvedl ještě jedno číslo. A ne jen tak ledajaké, měl zazpívat přímo na porotcovském stole.

Číst celé »

Malý kouzelník učaroval porotě.

1epizoda2016 (7)

Devítiletý Adam Dnek z Plzně donutil svojí maminku, aby ho do Talentu přihlásila. Při vstupu na pódium nakazil tento kouzelníček porotu svým smíchem. Následně porotu okouzlil svými kouzly. Adam postoupil.

Číst celé »