4. epizoda (14.9.2016)

Jan Balog – Zazpíval písničku od Beyoncé, Slávik se modlil aby to skončilo

talent345-10

No, nedivíme se. Bohužel.

Číst celé »

Katy a Paul – Akrobati, který způsobili všem pořádné šoky! Mórová jim dala svůj zlatý bzučák.

talent345-15

Paul a Katy spolu vystupují sedm roků. Do show Česko Slovensko má talent přišli s vystoupením, které si vyžaduje velké množství důvěry. „Někdy mám její život ve svojich rukách. Věří mi, ani nevím proč,“ prozradil Paul před vystoupením.

Číst celé »

Carlos Aguilar – Vtipný žonglér, který žongluje ústy

talent345-22

Carlos pochází z Mexika apřišel předvést artistické číslo – dokáže žonglovat bez použití ruk. Jak to dělá? No předce pomocí úst! Porotci uznali, že má pořádný smysl pro humor. „Co děláš na Slovensku?“ optal se ho Jakub Prachař. „Jsem tu nelegálně,“ odpověděl mu Carlos. Postup by jednoznačný.

Číst celé »

Simona Salátová – Předvedla „feministický“ standup comedy

talent345-11

Simona Salátová přišla na casting do ČSMT se svým „standup comedy“, konkrétně k žánru feministického standupu. V dětství jí ale nebylo vždy do smíchu. „Otec niežeby sa o nás nestaral, on išiel do hlbokého mínusu. Chľastal, týral nás. Potom sme strávili istý čas aj s mladším bratom na striedačku u starých rodičov, v detskom domove a u tety, ktorá nás adoptovala. Tam to nedopadlo tiež celkom dobre,“ prozradila před vystoupením. Vzápětí ale dokázala předvést dokonalý smysl pro humor.

Číst celé »