5. epizoda (19.9.2016)

Alexandr Makala – S mečem v krku skáče, dělá salta i skáče z výšky!

talent345-14

V Česko Slovensko má talent jsme si už zvykli na extrémní vystoupení. Následující video je však opravdu jen pro otrlé, protože to co předvedl na pódiu polykač mečů Alex je velmi extrémní. Už když spolknul meč a udělal první salto, lidé z publika a i porotkyně se z leknutí zdvihali ze stoliček a křičeli strachem … a to ještě nebylo všechno! Dokážete se dívat do konce?

Číst celé »

Marek Horničák – Dojal všechny písní věnovanou mámě

talent345-20

Marek Horničák z České Lípy a rozhodl se zazpívat vlastní píseň, kterou věnoval svojí mámě na Vánoce: „Je to náš příběh. Otec byl alkoholik, nejprve jsme to s ním chtěli zvládnout, ale potom jsme se rozhodli, že odejde. Chtěl se vrátit, změnit se, ale nakonec umřel jako bezdomovec vendku,“ prozradil před vystoupením. Všechny písně si skládá sám a jsou inspirované životními zkušenostmi.

Číst celé »

Monika alias Mou – Zazněl beatboxový Pharell nebo Mozart

talent345-16

Monika působí na první pohled působí poměrně nenápadně. Tato holčina se věnuje se beatboxu: „Přišla jsem předvést dívčí beatbox.“ Monika předvedla úchvatnou sérii zvuků, kterými přesvědčila i Prachaře, že dívčí beatbox za to rozhodně stojí.

Číst celé »

Artur Svoboda – Podruhé pohořel. Bílá prohrála sázku

talent345-3

Artur zpívá v operní sboru a tak nikomu nešlo do hhlavy, že se na castingu předvedl jako netalentovaný zpěvák. Každý by ho poslal pryč. Lucie Bílá mu chtěla však dát druhou šanci a tak vznikla sázka mezi ní a Jakubem o to, zda je Artur dobrý zpěvák nebo není. Podmínky sázky byly jasné. Pokud prohraje Lucka, bude muset dopřát masáž od ní, pokud vyhraje, Jakub bude muset rok k ní v Otvovicích chodit sekat trávu. Artur se nepředvedl lepší výkon a tudíž Lucka prohrála.

Číst celé »