8. epizoda (03.10.2016)

Yuri – Předvedl nový druh kouzlení – digitální magii

csmt8-1-4

Yuri kvůli Česko Slovensko má talent procestoval tisíce kilometrů. Věnuje se kouzlení, ale ne jen tak nějaké – věnuje se totiž digitální magii. Začal jednoduchými a tradičními triky, které zná každý, kdo kdy viděl nějaké kouzelnické vystoupení. Potom je zkombinoval s digitálním uměním a vznikla ta pravá digitální magie. Jak to dělá? Tak to by nás taky zajímalo.

Číst celé »

Karol Kotlár – Z Talentomatu před porotu

csmt8-1-2

Karol Kotlár je známý slovenským divákům TV Joj z taneční soutěže Tanec snů, kde se se svojí taneční partnerkou probojoval až do finále. Tentokrát jeho účast v talentové show byla úplně náhodná. Na ccasting do ČSMT přišel jako povzbuzující divák. O přestávce v natáčení však neodolal a postavil se před Talentomat a ten ho poslal před porotu. Karol spolu se svým nejlepším kamarádem výzvu přijal a druhý den se předvedli v plné parádě s choreografií, kterou nacvičovali jen několik hodin.

Číst celé »

Miroslav Ferko – Rapper, který odcházel se zdvihnutým prostředníčkem

csmt8-1-1

Miroslav Ferko se věnuje rapu a do svých textů vkládá zkušenosti ze života. Právě takováto tvorba má teoreticky vysoukou šanci na úspěch v ČSMT. U něj to bohužel nevyšlo. Porotkyně Lucie Bílá se dokonce během jeho vystoupení zvedla a opustila prostory natáčení. „Je mi zle, mám chuť něco rozbít,“ řekla nahněvaně. Mnohem více ale Miroslava rozladilo hodnocení pana Patroviče. Po něm pustil mikrofón na zem a odešel z pódia se zvednutým prostředníčkem.

Číst celé »

Act 4 Slovakia – Po bronzu v mistovství světa si přišly pro zlato do Talentu

csmt8-1-3

Act 4 Slovakia minulý rok v Česko Slovenko má talent na castingu zažily mimořádný úspěch. Bohužel pak jsme je už neviděli, protže produkce od holek dostala košem a děvčata namísto do semifinále jela na mistrovství světa. Nelze jim to vyčítat, na mistrovství získaly bronz. Vynahradit to přišli tento rok a dokonce předvedly něco nového. Není divu, že si odnesli za své vystoupení zlatý bzučák od Jakuba Prachaře.

Číst celé »