9. epizoda (10.10.2016)

Martin Vetrák – Martin zažil obrovský úspěch a standing ovation

csmt9-16

Martin Vetrák sice zpívá od dětství, ale před tak velkým publikem jeste nevystupoval. Byl nervózní, ale sám tvrdí, že je to přirozené. Lucie Bílá zjistila, že je spojují společní známý a tak se trochu lekla: „Prosím, buď dobrý.“ Naštěstí ji nezklamal. Zvolil skladbu z muzikálu Drákula adostal za ni zasloužené standing ovation.

Číst celé »

Danceschool Crew – Že hip hop a latina nejdou dokupy? Tak se dívejte!

csmt9-15

Taneční seskupení Danceschool Crew mělo tak trochu smůlu. Před vystoupením utrpěl jeden z tanečníků vážné zranění, které ohrozilo jejich účinkování. Tuto situaci, ale otočili ve svůj prospěch, když povolali k sobě do sestavy hiphopového tanečníka, který vystoupení krásně zpestřil.

Číst celé »

Mr. Extreme – Tahal porotkyně hákem, kterým měl propíchnutý jazyk

csmt9-14

Pán, který si nechá říkat Mr. Extreme, přišel ukázat nějaké to extrémnější vystoupení. Má tendenci se propichovat, případně si věšet na uši a různě jinde zátěže, které nemohou být příjemné. Pro své vystoupení si pozval na pódium porotkyně show. S pomocí háku, kterým si propíchl jazyk tahal jen za pomoci jazyku porotkyně na vozítku. Další na řadu přišel Mišo… jak to přežil?

Číst celé »

Michael Spot – Donutí mentalista zapomenout Jakuba číst?

csmt9-13

Michal přicestoval na Slovensko ze Sibiři, aby vyzkoušel štěstí v ČSMT. Na pódium si pozval Jakuba Prachaře s tím, že umí kouzlit a donutí Jakuba zapomenout číst. Povedlo se mu to?

Číst celé »