Zlatý bzučák

Tumar – „Break dance“ na invalidním vozíčku si zasloužil zlatý bzučák od moderátorů

talent10-9

Tumar přicestovali do Talentu z Kyrgystánu. Dva mladí muži však nebyli sami, když začala hrát hudba, tak se k nim přidali tři další kolegové na invalidních křeslech. Společně předvedli neuvěřitelnou choreografii. Hodnocení poroty bylo zbytečné, protože ze zákulisí vyběhli nadšení moderátoři Junior s Marcelem a věnovali uskupení svůj zlatý bzučák.

Číst celé »

Adem – Na pódiu si lámali kosti, Slávik jim daroval svůj zlatý bzučák!

csmt6_16-8

Skupina Adem, neboli Erdan, Akyl, Baiaman a Erlan jsou čtyři tanečníci, kteří přišli předvést na casting do šesté série ČSMT směs stlů flexing a popping a přichystali si pro nás choreografii ve stylu bojové hry Mortal Kombat. Tato čtyřka má totiž speciální schopnosti. Ty vzápětí předvedli i v rámci svého vystoupení. Kroucení těla hraničící s lámáním kostí s ním nevyhnutelně souvisí. Nejvíce tanečníky ocenil Jaro Slávik, který jim věnoval svůj zlatý bzučák.

Číst celé »

Katy a Paul – Akrobati, který způsobili všem pořádné šoky! Mórová jim dala svůj zlatý bzučák.

talent345-15

Paul a Katy spolu vystupují sedm roků. Do show Česko Slovensko má talent přišli s vystoupením, které si vyžaduje velké množství důvěry. „Někdy mám její život ve svojich rukách. Věří mi, ani nevím proč,“ prozradil Paul před vystoupením.

Číst celé »

Sima Gažíková – Lucie Bílá se při jejím zpěvu neudržela! Zmáčkla zlatý bzučák!

csmt2016-2-13

Sima Gažíková má 28 roků a tvrdí, že její největší inspiracií v životě je její 7-letý syn Sebastián. Jeho otec dal podle jejích slov přednost jinému stylu života. Velkou podporu má v novém přiteli a především v rodičích. Věnuje se rockové hudbě, ale nepohrdne ani dobrým „slaďákem“. Do Talentu přišla see skladbou Země vzdálená. „Krásná barva!“ hodnotila Lucka její hlas. Porotkyně Lucie Bílá věnovala právě Simě svůj zlatý bzučák!

Číst celé »