Videa

Zhlédněte první upoutávky na letošní řadu ČSMT!

csmt-upoutavky-2016

Šestá série show Česko Slovensko má talent se nezadržitelně blíží. V září 2016 začne hledání nových talentů, proto není divu, že byly připraveny upoutávky pro nadcházející ročník. Jejich hlavní myšlenkou je, že se moderátoři Marcel a Junior, dostat do poroty. Upoutávky vznikly v zákulisí natáčení.

Číst celé »

Castingy Česko Slovensko má talent 6 v České republice se blíží!

castingy6

V letošním roce se bude opět hledat ten nejlepší talent Česka a Slovenska. Podle všeho se opět dočkáme porotcovského i moderátorského složení z minulého roku. Přípravy již započaly. Castingy na Slovensku již jsou za námi a teď je řada na České republice. Máte nějaký talent nebo někoho talentovaného znáte? Vyplňte přihlášku na www.csmatalent.sk. Castingy proběhnou 16.4. a 17.4. ve vybraných městech, jejichž seznam najdete pod videem.

Číst celé »

Gyöngyi Bodišová: Zpěvačka zazpívala perfektně písničku v angličtině (finále)

2_gyondi.png

Gyöngyi Bodišová zpívala doposud v Talentu písničky od Mariky Gombitové. Tentorát vsadila na píseňa anglickou a to The Power of Love a vyšlo jí to! Stala se výherkyní páté série Česko Slovensko má talent!

Číst celé »

Anette a Yannick: Neuvěřitelné akrobatické kousky na kolečkových bruslích (finále)

3_anette_a_yannick.png

Anette a Yannick Tentokrát předvedli ještě náročnější akrobatické prvky, při čemž nezapomněli využít ani moderní technologii – konkrétně LED technologii, která celé vystoupení podtrhla.

Číst celé »